Home LAJME 76-vjeçari, votuesi i parë i Gjilanit

76-vjeçari, votuesi i parë i Gjilanit

271
0
SHARE

76-vjeçari, Ilmi Brahimi, është votuesi i parë në qendrën më të madhe të votimit 401 në Gjilan.

Pas votimit, ai tha se pas këtyre zgjedhjeve, shpreson që vendin do e presin ditë të mira, duke kërkuar që të rriten pagat për pensionist dhe të mos na përfaqësojnë të korruptuarit. Gjithashtu ai bëri thirjeve të gjitha partive që të mundësojnë avancimin e të rinjëve dhe punësimin e tyre.

Në Gjilan janë gjithsej 34 qendra të votimit dhe 129 vendvotime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here