Home LAJME Apostolova takon anëtarët e Komisionit për Arsim

Apostolova takon anëtarët e Komisionit për Arsim

839
0
SHARE

Shefja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova do të takohet me Komisionin e Kuvendit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sport, Inovacion dhe Ndërmarrësi.

Takimi do të mbahet lidhur me ndikimin e mbështetjes së BE-së në arsim në Kosovë.

Takimi mbahet në ora 13:30.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here