Home LAJME Arrestohen edhe tre persona të përfshirë në një rrahje në Gjilan

Arrestohen edhe tre persona të përfshirë në një rrahje në Gjilan

348
0
SHARE

Gjilan – Në rrugën “Muharrem Ibrahimi” në Gjilan lidhur me rastin e datës 19.10.2019 janë arrestuar edhe tre të dyshuar meshkuj shqiptar dhe të njëjtit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.

Tre të arrestuarit dyshohen për lëndim të lehtë trupor. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here