Home Ekonomi Bytyqi: Shumë shpejt mes Kosovës dhe Shqipërisë s’do të ketë asnjë taksë

Bytyqi: Shumë shpejt mes Kosovës dhe Shqipërisë s’do të ketë asnjë taksë

502
0
SHARE

Shumë shpejt mes Kosovës dhe Shqipërisë, s’do të ketë asnjë taksë. Kështu ka thënë ministri i Arsimit i Kosovës, Shyqiri Bytyqi.

“Pas shumë diskutimeve, shumë shpejt mes Kosovës e Shqipërisë nuk do të ketë asnjë taksë! Urime!”, ka shkruar Bytyqi në “Facebook”.

Këtë informacion ministri kosovar e ka shoqëruar me një fotografi, në të cilën shihen kryeministri shqiptar, Edi Rama dhe disa ministra të tij, si dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, dhe ministrat Shyqiri Bytyqi, Endrit Shala, Skender Reçica dhe Dardan Gashi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here