Fun

Home Fun

Vogëlushi shkrinë të gjithë me veprimin e tij para pasqyrës

Kjo është padyshim videoja më e mirë që do ta shihni sot. Ky vogëlush duket se nuk e kupton se si funksionon pasqyra, pasi habitet...

Polakët prodhojnë birrë me shije të vagjinës

Në tregun e mbushur me birrë artizanale, ju duhet të keni ide të re për të qëndruar përpara konkurrencës. Por një birrari polake mund të...

Reagimi i qytetarve kur u kërkohet një përqafim nga një fëmijë (VIDEO)

Në Kosovë është shënuar Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve. Në kuadër të kësaj dite, Nisma Edukative, Ndryshe, Telegrafi dhe MAX Travel , ka realizuar një eksperiment social me qytetarët rreth...

Në shikim të parë duket si plazh, por pastaj…

Një video qesharake e postuar në Facebook, tregon se plazhi nuk është gjithmonë ashtu siç duket. Në fillim do të mendoni se videoja është incizuar...

Prekëse: Qeni i thotë lamtumirë pronarit të tij në shtratin e vdekjes

Ky qen po i jepte lamtumirën e fundit pronarit të tij. Pronari Ryan pësoi një hemorragji ventrikulare në tru dhe mjekët i thanë familjes së...

E shpallën gruaja më e shëmtuar në botë por e vërteta e saj është...

Mary Ann Bevan është quajtur si gruaja më e shëmtuar në botë, por pas shëmtisë se saj ka një të vërtetë të madhe. Deri në...

Çdo ditë kjo femër del në oborr dhe thërret dikë, nuk do të besoni...

Kur e kemi parë këtë femër që del në oborr dhe thërret dikë, kemi pritur që nga pyllido të dalë ndonjë qen ose mace,...

Djaloshi provon trikun magjik, por e pëson keq

Një djalë provoi një trik magjik me batanije, për t’i mahnitur familjarët e tij. Por, triku magjik i djaloshit nuk shkoi siç e mendoi ai,...

Pamje mbresëlënëse të qindra shpërthimeve të sinkronizuara, duken sikur dominotë rrëzohen njëra pas tjetrës

Një video mbresëlënëse shfaq qindra shpërthime që ndodhin në mënyrë të sinkronizuar, duke krijuar një valë të ngjashme me ato të dominove që rrëzohen...

Me paratë e aksidentit bleu një shtëpi të braktisur për 1500 dollarë – i...

Michael Grey është një i lindur në Detroit. Tanimë 67 vjeç, ai kalon ditët e tij të javës duke punuar si një mashinist në...

Recent Posts