Fun

Home Fun

Vogëlushi shkrinë të gjithë me veprimin e tij para pasqyrës

Kjo është padyshim videoja më e mirë që do ta shihni sot. Ky vogëlush duket se nuk e kupton se si funksionon pasqyra, pasi habitet...

Studim: Deficiti i gjumit mund të kompensohet në fundjavë

Mungesa e gjumit mund të ketë pasoja për shëndetin në një afat të gjatë. Sidoqoftë, ata që flenë shumë pak gjatë ditëve të javës,...

Reagimi i qytetarve kur u kërkohet një përqafim nga një fëmijë (VIDEO)

Në Kosovë është shënuar Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve. Në kuadër të kësaj dite, Nisma Edukative, Ndryshe, Telegrafi dhe MAX Travel , ka realizuar një eksperiment social me qytetarët rreth...

Me paratë e aksidentit bleu një shtëpi të braktisur për 1500 dollarë – i...

Michael Grey është një i lindur në Detroit. Tanimë 67 vjeç, ai kalon ditët e tij të javës duke punuar si një mashinist në...

Pamje mbresëlënëse të qindra shpërthimeve të sinkronizuara, duken sikur dominotë rrëzohen njëra pas tjetrës

Një video mbresëlënëse shfaq qindra shpërthime që ndodhin në mënyrë të sinkronizuar, duke krijuar një valë të ngjashme me ato të dominove që rrëzohen...

Recent Posts