LAJME

Home LAJME

Një person godet zyrtarin policor në Prishtinë

Një zyrtar policor është lënduar gjatë ditës së djeshme në kryeqytet. Sipas raportit të Policisë, një person ka goditur zyrtarin policor me derë të veturës,...

Thaçi u kërkon liderëve evropianë trajtim të barabartë për Kosovën dhe liberalizim të vizave

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në hapjen e punimeve të Seancës Plenare të Samitit të Sofjes, ku u trajtua tema “Fuqizimi i të gjithë...

Recent Posts