Lifestyle

Home Lifestyle

Pse femrat i duan meshkujt e këqij?

Njerëzit me personalitet patologjik, kanë mundësi më të mëdha, që të gjejnë dikë për një lidhje të gjatë. Kjo sipas studimit të bërë me njëmijë...

Edhe gjashtë ditë larg nga publikimi i këngës së re, Dua Lipa vazhdon ta...

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë albumin e saj më të ri. “Don’t start now” titullohet kënga...

Princi Harry dhe Meghan Markle kthejnë pas dhuratat në vlerë prej 11 milionë euroshe

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë kurorëzuar javë më parë lidhjen e tyre me martesë. Në një dasmë glamuroze dhe të ftuar shumë personalitete të...

Recent Posts