Lifestyle

Home Lifestyle

Edhe gjashtë ditë larg nga publikimi i këngës së re, Dua Lipa vazhdon ta...

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë albumin e saj më të ri. “Don’t start now” titullohet kënga...

Pse femrat i duan meshkujt e këqij?

Njerëzit me personalitet patologjik, kanë mundësi më të mëdha, që të gjejnë dikë për një lidhje të gjatë. Kjo sipas studimit të bërë me njëmijë...

Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Mozzik dhe Loredana Zefi janë në lidhje gati dy vjet dhe gëzojnë lidhje të shëndoshtë. Mediat raportuan se çifti është duke pritur të bëhet prindër,...

Recent Posts