Magazina

Home Magazina

Lansohet me videoklip kënga “Uh” e Getinjos

“Uh” mban titullin kënga e re e Getinjos që është shoqëruar me një videoklip, në të cilin nuk mungojnë skenat e nxehta. Muzika dhe instrumentali...

Eni Koçi: Nuk i kam ndërprerë studimet për mjekësi, dhe as nuk do t’i...

Këngëtarja Eni Koçi është shumë e pëlqyera nga mijëra fansa anë e mbanë trojeve shqiptare për muzikën e saj. Përveç muzikës, ajo ka zhvilluar aktivitetin...

Rozana Radi ia shpreh dëshirën “Babagjyshit”: Dua më shumë para

Rozana Radi është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare me një zë fantastik. Si çdo fundvit, shumëkush i shpreh dëshirat “babagjyshit” me shpresë se...

Kim Kardashian akuzon Drake se kërcënoi familjen e saj

Vet Kim i është drejtuar drejtpërdrejt Drake dhe e ka paralajmëruar që të mos e kërcënojë famljen ose bashkëshortin e saj, duke thënë se...

Dalin në shitje biletat për Aquaman në Cineplexx

Filmi më i ri nga universi “DC Extended Universe”, Aquaman, arrin në Cineplexx më 13 dhjetor. Universi i cili filloi me Man of Steel në...

Jennifer Aniston tregon se si e kaloi periudhën e pas shkurorëzimit me Justin Theroux

Jennifer Aniston ka treguar se si e kishte kaluar periudhën e pas shkurorëzimit me Justin Theroux. Nëntë muaj më parë, aktorja i dha fund martesës...

Hekuran Krasniqi sjell këngën e re për festat e shqiptarëve “Nëntori i gurit”

Para dy muajve solli këngën “Shqiptare”, në bashkëpunim me grupin Fisnikët. Bëhet fjalë për Hekuran Krasniqin, i cili duket se ka vendosur mos ta përmbyll...

Ardian Bujupi reagon përmes imazheve ndaj fanses që u mundua ta komprometoi

Ditë më parë u publikuan disa imazhe dhe video komprometuese në llogari të Ardia Bujupit. Ky i fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së...

Pas 16 vitesh, Besnik Qaka sjell versionin e shkurtër akustik të këngës “Ushtari i...

Ritmi i rrugës dikur ishin një grup shumë i pëlqyer në trevat shqiptare, të cilët sillnin këngë që pëlqeheshin në masë të madhe. “Ushtari i...

Fituesi i një Oscari, Ennio Morricone: Kurrë nuk kam thënë se janë plehra veprat...

Kompozitori Ennio Morricone, i cili në vitin 2016 fitoi një Oscar në saje të vijës melodike të filmit “The Hateful Eight”, ka mohuar se...

Recent Posts