Magazina

Home Magazina

Skivi sjell bashkëpunimin e ri

Pas ”Kijametit”, që reperi i njohur nga Prishtina ka sjellë bashkë me Genën, Skivi tashmë ka sjell bashkëpunimin e ri në bashkëpunim me Mërgim...

Seldi thumbon Mimozën pas ndarjes

Çifti i njohur i showbizit, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu i kanë dhënë fund fejesës së tyre. Lajmin e ndarjes e konfirmoi vetë Seldi pak...

Edona designs, dizajnerja e re e cila po bashkëpunon me VIP-at e estradës shqiptarë?!

Nora Istrefi, Teuta Krasniqi, Ryva Kajtazi, Robert Berisha, Besnik Qaka dhe Lyrical Son janë disa nga emrat e sferës artistike dhe muzikore të cilët...

Mozzik dhe Loredana kryesojnë top listat e Spotify në Zvicër, Gjermani dhe Austri

Hip hop çifti, Mozzik dhe Loredana, po shënojnë suksese të paimagjinuara me projektin e ri. Pasi thyen rekord me dy milionë klikime për një ditë,...

Vesa Luma dhe Big Basta paralajmërojnë rikthimin me një video interesante

Çifti i njohur Vesa Luma dhe Big Basta ka kohë që janë shpërngulur në Zelandën e Re. Tash e sa kohë ata kanë lënë anash...

Era Istrefi pozon provokuese para pasqyrës duke vënë në pah gjoksin atraktiv

Këngëtarja e njohur Era Istrefi vazhdon të jetë aktive për fansat e saj në Instagram. Ajo publikon shpesh fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj,...

Rrëfimi i Chrissy Teigen për problemet pasi u bë nënë për herë të parë

Shumë femra pas shtatzënisë heshtin për problemet e tyre të shumta, mirëpo Chrissy Teigen ka vendosur të flasë në vend të tyre. Manekinia e famshme,...

Katërmbëdhjetë filmat horror që do të donit t’i shikoni përsëri edhe nëse e dini...

Eshtë vështire të zgjedhësh një film të mirë të zhanrit thriller. Por ne bëmë një përzierje të paqëndrueshme të kinematografisë hollivudiane, evropiane dhe aziatike...

Rikthehet Twilight

Saktësisht para dhjetë vjetëve, Twilight u xhiruar filmi i parë. Për të festuar këtë moment historik, Fathom Events dhe Summit Entertainment janë bashkuar për të...

Vildane Zeneli e penduar për operacionet plastike: I bëra për qejf, por pa lidhje...

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Ndrrimi i Natës”, në Klan Kosova. Mes shumë të rejave nga karriera...

Recent Posts