Magazina

Home Magazina

Ronaldo i shpërbleu me 20.000 euro punëtorët në resortin grek

Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i kanë lejuar...

Enca Haxhia feston ditëlindjen e 24-të

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, feston sot (e shtunë) feston ditëlindjen e saj të 24-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga...

Michelle Obama me rrëfim të hidhur: Njerëzit largoheshin nga unë vetëm pse isha e...

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka mbajtur një fjalim emocionues përpara të pranishmëve në Samitin e organizuar nga...

Fituesi i një Oscari, Ennio Morricone: Kurrë nuk kam thënë se janë plehra veprat...

Kompozitori Ennio Morricone, i cili në vitin 2016 fitoi një Oscar në saje të vijës melodike të filmit “The Hateful Eight”, ka mohuar se...

Soni Malaj me një tjetër pozë atraktive nga pushimet, vë në pah fizikun e...

Pas një vere të ngjeshur me angazhime në muzikë, Soni Malaj duket se ka gjetur pak kohë për pushime. Ajo ka zgjedhur bregdetin malazez, për...

Dhuron pasurinë 630 milionë euroshe, aktori Chow Yun-fat: Pasuria nuk na takon neve përgjithmonë

Pasurinë nuk do të mund ta marrin në botën e përjetshme. Ylli kinez, Chow Yun-fat, një multimilioner që bëri emër në saje të filmave aksion,...

Edhe gjashtë ditë larg nga publikimi i këngës së re, Dua Lipa vazhdon ta...

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë albumin e saj më të ri. “Don’t start now” titullohet kënga...

Dua Lipa fshin të gjitha fotografitë nga Instagrami

Dua Lipa e cila është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për këngët e saj, duket se së fundmi ka ndërmarrë një veprim të...

Edona designs, dizajnerja e re e cila po bashkëpunon me VIP-at e estradës shqiptarë?!

Nora Istrefi, Teuta Krasniqi, Ryva Kajtazi, Robert Berisha, Besnik Qaka dhe Lyrical Son janë disa nga emrat e sferës artistike dhe muzikore të cilët...

“Papuqe Gucci” në verzionin Tallava! Një vallëzim nga humanistja Jetlina

“Papuqe Gucci” është kënga hit e këngëtarit Gjiko, këngë kjo e cila u lansua muaj më parë për të arritur një sukses të mirë. Zakonisht...

Recent Posts