Magazina

Home Magazina

Leonora Jakupi me urim prekës për nënën e saj: Ti je dhe do mbetesh...

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me familjen e saj. Dita e sotme (e enjte) ka qenë mjaft...

Fjolla Morina sjell tjera poza provokuese në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, javë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Fustani”. Kjo këngë është pritur shumë mirë nga...

Anxhela Peristeri dhe Fifi më parë kanë pasur konflikt

Më parë Anxhela Peristeri dhe Fifi duket se kanë pasur probleme mes vete. Duket se e shtuna e Luana Vjollcës tashmë shuan edhe kuriozitete. Nëse një...

Revole, kallashnikov dhe çifteli në këngën e re të Action Bronson

Reperi i famshëm me prejardhje shqiptare, Action Bronson ka publikuar albumin më të ri muzikor. Ai ashtu si edhe shumë yje të tjera me prejardhje...

“Papuqe Gucci” në verzionin Tallava! Një vallëzim nga humanistja Jetlina

“Papuqe Gucci” është kënga hit e këngëtarit Gjiko, këngë kjo e cila u lansua muaj më parë për të arritur një sukses të mirë. Zakonisht...

Djaloshi Gjilanas i bashkohet zyrtarishtë Facebook-ut!

Leonard Abdullahu është djaloshi që theu akullin duke u bërë shqiptari i parë që punon zyrtarisht në facebook, në sektorin e sigurisë. Padyshim që është...

E fejuara e Stresit thyen heshtjen, reagon pas komenteve se ai u arrestua duke...

Stresi ka qenë kryetemë e medieve rozë këto ditë. Stresi u arrestua në dhomën e hotelit, ku gjendej me një 20 vjeçare. E fejuara e reperit,...

Era Istrefi pozon provokuese para pasqyrës duke vënë në pah gjoksin atraktiv

Këngëtarja e njohur Era Istrefi vazhdon të jetë aktive për fansat e saj në Instagram. Ajo publikon shpesh fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj,...

Labinot Tahiri kujton kitarën e parë që e kishte marrë dhuratë: Për t’i harruar...

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Tash e sa kohë, përveç muzikës, ai ushtron edhe...

Katërmbëdhjetë filmat horror që do të donit t’i shikoni përsëri edhe nëse e dini...

Eshtë vështire të zgjedhësh një film të mirë të zhanrit thriller. Por ne bëmë një përzierje të paqëndrueshme të kinematografisë hollivudiane, evropiane dhe aziatike...

Recent Posts