Magazina

Home Magazina

Kim Kardashian akuzon Drake se kërcënoi familjen e saj

Vet Kim i është drejtuar drejtpërdrejt Drake dhe e ka paralajmëruar që të mos e kërcënojë famljen ose bashkëshortin e saj, duke thënë se...

Dalin në shitje biletat për Aquaman në Cineplexx

Filmi më i ri nga universi “DC Extended Universe”, Aquaman, arrin në Cineplexx më 13 dhjetor. Universi i cili filloi me Man of Steel në...

Jennifer Aniston tregon se si e kaloi periudhën e pas shkurorëzimit me Justin Theroux

Jennifer Aniston ka treguar se si e kishte kaluar periudhën e pas shkurorëzimit me Justin Theroux. Nëntë muaj më parë, aktorja i dha fund martesës...

Hekuran Krasniqi sjell këngën e re për festat e shqiptarëve “Nëntori i gurit”

Para dy muajve solli këngën “Shqiptare”, në bashkëpunim me grupin Fisnikët. Bëhet fjalë për Hekuran Krasniqin, i cili duket se ka vendosur mos ta përmbyll...

Ardian Bujupi reagon përmes imazheve ndaj fanses që u mundua ta komprometoi

Ditë më parë u publikuan disa imazhe dhe video komprometuese në llogari të Ardia Bujupit. Ky i fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së...

Pas 16 vitesh, Besnik Qaka sjell versionin e shkurtër akustik të këngës “Ushtari i...

Ritmi i rrugës dikur ishin një grup shumë i pëlqyer në trevat shqiptare, të cilët sillnin këngë që pëlqeheshin në masë të madhe. “Ushtari i...

Fituesi i një Oscari, Ennio Morricone: Kurrë nuk kam thënë se janë plehra veprat...

Kompozitori Ennio Morricone, i cili në vitin 2016 fitoi një Oscar në saje të vijës melodike të filmit “The Hateful Eight”, ka mohuar se...

Leonora Jakupi me urim prekës për nënën e saj: Ti je dhe do mbetesh...

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me familjen e saj. Dita e sotme (e enjte) ka qenë mjaft...

Fjolla Morina sjell tjera poza provokuese në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, javë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Fustani”. Kjo këngë është pritur shumë mirë nga...

Anxhela Peristeri dhe Fifi më parë kanë pasur konflikt

Më parë Anxhela Peristeri dhe Fifi duket se kanë pasur probleme mes vete. Duket se e shtuna e Luana Vjollcës tashmë shuan edhe kuriozitete. Nëse një...

Recent Posts