Magazina

Home Magazina

Anjeza Branka me poza provokuese në rrjetet sociale

Anjeza Branka ka sjell pothuajse para një viti këngën më të fundit në tregun muzikor. Biondina po arrin të jetë në qendër të vëmendjes së...

Kim dhe Kourtney Kardashian mirëpriten si të ftuara nderi në darkë nga Presidenti i...

Kim dhe Kourtney Kardashian vizituan Presidentin e Armenisë, Armen Sarkissian dhe gruan e tij, Nouneh Sarkissian, në një darkë të shtruar në pallatin Presidencial...

Rita Ora sjell videoklipin e këngës “Let You Love Me”, shfaqet me skena të...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar këngën më të re të saj nga albumi i ri “Phoenix”. Bëhet fjalë për “Let You...

Fjolla Morina sjell tjera poza provokuese në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, javë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Fustani”. Kjo këngë është pritur shumë mirë nga...

Në ditën e tij të lindjes, Barbana publikon amanetin e Ergi Dinit

Më 15 tetor 1994 lindi Ergi Dini, këngëtari i talentuar, i cili u nda nga jeta më 21 nëntor 2016, në një aksident tragjik....

Skenaristi i “SHPK Nazi”, Ard Islami kërcënohet me jetë

Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në...

Eni Koçi: Nuk i kam ndërprerë studimet për mjekësi, dhe as nuk do t’i...

Këngëtarja Eni Koçi është shumë e pëlqyera nga mijëra fansa anë e mbanë trojeve shqiptare për muzikën e saj. Përveç muzikës, ajo ka zhvilluar aktivitetin...

Alicia Keys tregon se si nuk e njihte veten, pasi hoqi dorë nga grimi

Ylli i famshëm amerikan, Alicia Keys, këtë herë ka folur për veten e saj, më saktësisht tregon se grimohej për të plotësuar pritshmëritë e...

Luana si një nga bukuroshet e “Baywatch”

Sezoni i sivjetmë veror është shoqëruar me publikimin e shumë imazheve me bikini të bukuroshes së ekraneve shqiptare, Luana Vjollca. Moderatorja e shndërruar në këngëtare...

Soni Malaj me një tjetër pozë atraktive nga pushimet, vë në pah fizikun e...

Pas një vere të ngjeshur me angazhime në muzikë, Soni Malaj duket se ka gjetur pak kohë për pushime. Ajo ka zgjedhur bregdetin malazez, për...

Recent Posts