Magazina

Home Magazina

Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij...

Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa,...

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe...

Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit,...

Diellza Kolgeci bëhet nostalgjike, publikon fotografi nga koha kur ishte 17 vjeçe

Bukuroshja Diellza Kolgeci, po shijon periudhën më të bukur të jetës – atë të mëmësisë. Si nënë e një vajze, jeta e saj tashmë ka...

Enca nuk pëlqen ndryshimet e reja të Instagramit, pasi nuk do të mund të...

Rrjeti i  famshëm social Instagram, ka larguar së fundmi opcionin “Following Activity”, i cili mundësonte të shihte se çfarë të tjerët bëjnë – cilat...

Kim Kardashian thotë se do të donte të darkonte me Greta Thunberg, për të...

Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha...

Skenaristi i “SHPK Nazi”, Ard Islami kërcënohet me jetë

Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në...

Yllka Kuqi, atraktive dhe elegante në imazhet e reja

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më gjerë. E njëjta në Instagram numëron...

Yll Limani do të këndojë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Çifti Blero dhe Afrona Dika po bëjnë përgatitjet e fundit për dasmën e tyre, e cila do të mbahet të shtunën e ardhshme, më...

Loredana paralajmëron se do të martohet me një vajzë!

A do të divorcohet Loredana nga Mozzik Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo...

Azet publikon një pjesë të këngës së re

Edhe një projekt i ri muzikor po vjen nga Azet.  Reperi nga Podujeva i cili jeton dhe vepron në Gjermani, ka njoftuar fansat se po...

Recent Posts