Magazina

Home Magazina

Rita Ora uron ditën botërore të shëndetit mental, tregon disa këshilla që duhet ndjekur...

Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë...

Kim dhe Kourtney Kardashian mirëpriten si të ftuara nderi në darkë nga Presidenti i...

Kim dhe Kourtney Kardashian vizituan Presidentin e Armenisë, Armen Sarkissian dhe gruan e tij, Nouneh Sarkissian, në një darkë të shtruar në pallatin Presidencial...

Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij...

Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa,...

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe...

Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit,...

Diellza Kolgeci bëhet nostalgjike, publikon fotografi nga koha kur ishte 17 vjeçe

Bukuroshja Diellza Kolgeci, po shijon periudhën më të bukur të jetës – atë të mëmësisë. Si nënë e një vajze, jeta e saj tashmë ka...

Enca nuk pëlqen ndryshimet e reja të Instagramit, pasi nuk do të mund të...

Rrjeti i  famshëm social Instagram, ka larguar së fundmi opcionin “Following Activity”, i cili mundësonte të shihte se çfarë të tjerët bëjnë – cilat...

Kim Kardashian thotë se do të donte të darkonte me Greta Thunberg, për të...

Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha...

Skenaristi i “SHPK Nazi”, Ard Islami kërcënohet me jetë

Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në...

Yllka Kuqi, atraktive dhe elegante në imazhet e reja

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më gjerë. E njëjta në Instagram numëron...

Yll Limani do të këndojë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Çifti Blero dhe Afrona Dika po bëjnë përgatitjet e fundit për dasmën e tyre, e cila do të mbahet të shtunën e ardhshme, më...

Recent Posts