Magazina

Home Magazina

Bebe Rexha sjell katër këngë të reja, por pa videoklipe

Duket se Bebe Rexha nuk do të ndalet dhe ky do të jetë viti i saj për sukseset në tregun e muzikës. Pasi nxori në...

Ora e Super Muzikës – Ermal Meta dhe Rita Ora ndezin Sheshin “Skëndërbej” më...

Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në 1 dhe 3 qershor...

Yll Limani do të këndojë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Çifti Blero dhe Afrona Dika po bëjnë përgatitjet e fundit për dasmën e tyre, e cila do të mbahet të shtunën e ardhshme, më...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

Tashmë ishte bërë e ditur se dyshja e estradës muzikore shqiptare do të vijnë me një bashkëpunim. She tashmë Gen Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë...

Pas 16 vitesh, Besnik Qaka sjell versionin e shkurtër akustik të këngës “Ushtari i...

Ritmi i rrugës dikur ishin një grup shumë i pëlqyer në trevat shqiptare, të cilët sillnin këngë që pëlqeheshin në masë të madhe. “Ushtari i...

Dalin në shitje biletat për Aquaman në Cineplexx

Filmi më i ri nga universi “DC Extended Universe”, Aquaman, arrin në Cineplexx më 13 dhjetor. Universi i cili filloi me Man of Steel në...

Enca Haxhia feston ditëlindjen e 24-të

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, feston sot (e shtunë) feston ditëlindjen e saj të 24-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga...

Nick Jonas shpallet mashkulli me më së shumti stil

Revista GQ e ka shpallur muzikantin Nick Jonas si mashkullin me më së shumti stil në vitin 2018. Këngëtari e ka marrë këtë titull falë votave të...

Luana si një nga bukuroshet e “Baywatch”

Sezoni i sivjetmë veror është shoqëruar me publikimin e shumë imazheve me bikini të bukuroshes së ekraneve shqiptare, Luana Vjollca. Moderatorja e shndërruar në këngëtare...

Lansohet me videoklip kënga “Uh” e Getinjos

“Uh” mban titullin kënga e re e Getinjos që është shoqëruar me një videoklip, në të cilin nuk mungojnë skenat e nxehta. Muzika dhe instrumentali...

Recent Posts