Magazina

Home Magazina

Soni Malaj me një tjetër pozë atraktive nga pushimet, vë në pah fizikun e...

Pas një vere të ngjeshur me angazhime në muzikë, Soni Malaj duket se ka gjetur pak kohë për pushime. Ajo ka zgjedhur bregdetin malazez, për...

Flaka duket tejet joshëse në fustan elegant, teksa vë në pah figurën trupore

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, jo pak herë di të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e...

MTV VMAs 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

Ngjarja më e madhe e muzikës, MTV Video Music Awards 2019, është mbajtur mbrëmë në Qendrën Prudentiale në Newark të New Jerseyt. Edhe këtë vit...

Loredana paralajmëron këngën e re, është bashkëpunim

Rap – artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.  Biondja bëri të ditur se po vjen me një bashkëpunim, por nuk...

Arbnora Ademaj argëtohet me aktoren e serialit “Nusja nga Stambolli”

Aktorja Semra Dinçer dhe moselja, Arbnora Ademaj duket se janë bërë mikesha të mira. Artistja turke u bë e njohur te publiku shqiptar me paraqitjet...

Në Gjilan është hapur edicioni i dytë i festivalit ANGROS

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dhënë mbështetjen e tij për festivalin ANGROS, emër ky nga antikiteti për Lumin Morava, që është...

Vildane Zeneli e penduar për operacionet plastike: I bëra për qejf, por pa lidhje...

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Ndrrimi i Natës”, në Klan Kosova. Mes shumë të rejave nga karriera...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

Tashmë ishte bërë e ditur se dyshja e estradës muzikore shqiptare do të vijnë me një bashkëpunim. She tashmë Gen Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë...

Ronaldo i shpërbleu me 20.000 euro punëtorët në resortin grek

Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i kanë lejuar...

Era Istrefi së shpejti në bashkëpunim me Noizyn?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me reperin rus, Algie. “Sayonara Детка” mban titullin kënga...

Recent Posts