Magazina

Home Magazina

Anjeza Branka me poza provokuese në rrjetet sociale

Anjeza Branka ka sjell pothuajse para një viti këngën më të fundit në tregun muzikor. Biondina po arrin të jetë në qendër të vëmendjes së...

Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Një emër i mirë i skenës është një hap i rëndësishëm për t’u bërë i suksesshëm. Kjo është arsyeja pse nuk është çudi që shumë...

Ora e Super Muzikës – Ermal Meta dhe Rita Ora ndezin Sheshin “Skëndërbej” më...

Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në 1 dhe 3 qershor...

Premierë: Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë “Cika Cika”

Xhensila shtatzënë në klipin e ri, ja çfarë thotë ajo për këtë Pas shumë paralajmërimeve Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar bashkëpunimin e...

Recent Posts