Magazina

Home Magazina

“Papuqe Gucci” në verzionin Tallava! Një vallëzim nga humanistja Jetlina

“Papuqe Gucci” është kënga hit e këngëtarit Gjiko, këngë kjo e cila u lansua muaj më parë për të arritur një sukses të mirë. Zakonisht...

Djaloshi Gjilanas i bashkohet zyrtarishtë Facebook-ut!

Leonard Abdullahu është djaloshi që theu akullin duke u bërë shqiptari i parë që punon zyrtarisht në facebook, në sektorin e sigurisë. Padyshim që është...

E fejuara e Stresit thyen heshtjen, reagon pas komenteve se ai u arrestua duke...

Stresi ka qenë kryetemë e medieve rozë këto ditë. Stresi u arrestua në dhomën e hotelit, ku gjendej me një 20 vjeçare. E fejuara e reperit,...

Era Istrefi pozon provokuese para pasqyrës duke vënë në pah gjoksin atraktiv

Këngëtarja e njohur Era Istrefi vazhdon të jetë aktive për fansat e saj në Instagram. Ajo publikon shpesh fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj,...

Labinot Tahiri kujton kitarën e parë që e kishte marrë dhuratë: Për t’i harruar...

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Tash e sa kohë, përveç muzikës, ai ushtron edhe...

Katërmbëdhjetë filmat horror që do të donit t’i shikoni përsëri edhe nëse e dini...

Eshtë vështire të zgjedhësh një film të mirë të zhanrit thriller. Por ne bëmë një përzierje të paqëndrueshme të kinematografisë hollivudiane, evropiane dhe aziatike...

Seldi thumbon Mimozën pas ndarjes

Çifti i njohur i showbizit, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu i kanë dhënë fund fejesës së tyre. Lajmin e ndarjes e konfirmoi vetë Seldi pak...

Rita Ora sjell videoklipin e këngës “Let You Love Me”, shfaqet me skena të...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar këngën më të re të saj nga albumi i ri “Phoenix”. Bëhet fjalë për “Let You...

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës.  Vendimi...

Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e shkrimtarit Ernest Hemingway

Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shijojnë disa ditë të mira pushimi në Kubë. Ditë më parë, ata publikuan për fansat një set fotografik...

Recent Posts