Magazina

Home Magazina

“Electricity” nga Dua që në ditët e para premton të shndërrohet në hit

Dua Lipa është duke i shijuar sukseset e para nga publikimi i këngës së re me titull “Electricity”, të cilën e shoqëroi me videoklip. Bashkëpunimi...

Luana si një nga bukuroshet e “Baywatch”

Sezoni i sivjetmë veror është shoqëruar me publikimin e shumë imazheve me bikini të bukuroshes së ekraneve shqiptare, Luana Vjollca. Moderatorja e shndërruar në këngëtare...

Rikthehet Twilight

Saktësisht para dhjetë vjetëve, Twilight u xhiruar filmi i parë. Për të festuar këtë moment historik, Fathom Events dhe Summit Entertainment janë bashkuar për të...

Skivi sjell bashkëpunimin e ri

Pas ”Kijametit”, që reperi i njohur nga Prishtina ka sjellë bashkë me Genën, Skivi tashmë ka sjell bashkëpunimin e ri në bashkëpunim me Mërgim...

Vesa Luma dhe Big Basta paralajmërojnë rikthimin me një video interesante

Çifti i njohur Vesa Luma dhe Big Basta ka kohë që janë shpërngulur në Zelandën e Re. Tash e sa kohë ata kanë lënë anash...

Bebe Rexha sjell katër këngë të reja, por pa videoklipe

Duket se Bebe Rexha nuk do të ndalet dhe ky do të jetë viti i saj për sukseset në tregun e muzikës. Pasi nxori në...

Anjeza Branka me poza provokuese në rrjetet sociale

Anjeza Branka ka sjell pothuajse para një viti këngën më të fundit në tregun muzikor. Biondina po arrin të jetë në qendër të vëmendjes së...

Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Një emër i mirë i skenës është një hap i rëndësishëm për t’u bërë i suksesshëm. Kjo është arsyeja pse nuk është çudi që shumë...

Ora e Super Muzikës – Ermal Meta dhe Rita Ora ndezin Sheshin “Skëndërbej” më...

Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në 1 dhe 3 qershor...

Premierë: Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë “Cika Cika”

Xhensila shtatzënë në klipin e ri, ja çfarë thotë ajo për këtë Pas shumë paralajmërimeve Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar bashkëpunimin e...

Recent Posts