Sports

Home Sports

Ja ku mund t’i blini fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës, ky është...

Nëse dëshironi t’i blini fanellat e Kombëtares së Kosovës, atëherë ekziston mundësia që t’i porositni ato në formën online. Sponzori kryesor i fanellave, Fourteen,...

Chelsea refuzohet për dyshen e Juventusit

Juventusi e ka refuzuar ofertën e Chelseat për Daniele Ruganin dhe Gonzalo Higuanin, e cila besohet të ketë qenë rreth 90 milionë euro. Trajneri i...

Reali prezanton transferimin 35 milionësh

Real Madrid edhe zyrtarisht ka prezantuar transferimin e kësaj vere, Alvaro Odriozola Mbrojtësi i djathtë spanjoll, Alvarto Odriozola sot edhe zyrtarisht është prezantuar si futbollist...

Gjokoviqit nuk i bëjnë përshtypje kërcënimet serbe, e çon në qiell Kombëtaren kroate

Novak Gjokoviq ka qenë në qendër të kritikave gjatë javës së fundit në Serbi pasi ka mbështetur publikisht përfaqësuesen kroate. Në mediat serbe është cilësuar...

Ronaldo fton kamerën brenda shtëpisë madhështore të tij – pamje mahnitëse

Shtëpia luksoze e yllit të (tashmë) Juventusit, Cristiano Ronaldo, kushton plot 160 milionë euro. Në videon që do ta shihni më poshtë, përmes pamjeve Ronaldo...

Ja ku do t’i dërgoj parat e fituar pas Botërorit Mbappe

Kylian Mbappe ka fituar një respekt nga e gjitha bota pas paraqitjeve të tij në Botërorin Rusia 2018, ndërsa parat që i ka fituar...

Trazira në Francë pas fitores së Botërorit, dy të vdekur

Fitorja e Kampionatit Botëror të Futbollit nga ana e Francës në përballje me Kroacinë, përveç festimeve është shënuar edhe me incidente dhe trazira. Dy...

Këto fshatra të Anamoravës do të mbesin pa energji elektrike

Interi nuk e ka ndërmend të ndalet duke përforcuar skuadrën. Skuadra zi kaltër ka arritur të bëjë disa blerje mjaftë të qëlluara gjatë këtij afati...

U përqeshën nga televizioni brazilian pas eliminimit, televizioni gjerman kundërpërgjigjet me tallje pas eliminimit...

Eliminimi i Gjermanisë në fazën grupore kishte gëzuar komunitetin në Brazil. Më 27 qershor mori fund aventura e Gjermanisë në Kampionatin Botëror, Rusia 2018. Kampioni i...

Tetë skuadra të forta, katër ndeshje spektakolare – Këto janë çiftet dhe datat e...

Të martën në mbrëmje janë mbyllur ndeshjet e 1/8 në Kampionatin Botëror që po mbahet në Rusi. Nga 16 kombëtare kanë mbetur vetëm tetë nga...

Recent Posts