Home LAJME Daut Haradinaj dhe Labinot Tahiri me disponim të mirë pas shpërndarjes së...

Daut Haradinaj dhe Labinot Tahiri me disponim të mirë pas shpërndarjes së Kuvendit

230
0
SHARE

Me 89 vota për është shpërndarë sot legjislatura e VI e Kuvendit të Kosovës.

Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, pas shpërndarjes së Kuvendit ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi me ish-deputetin Labinot Tahiri, për të cilin është folur se tashme do të bëhet pjesë e AAK-së.

“Me disponim të mirë si ish deputet”, ka shkruar Daut Haradinaj. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here