Home LAJME Dje 30 aksidente, një i vdekur dhe 12 të lënduar

Dje 30 aksidente, një i vdekur dhe 12 të lënduar

281
0
SHARE

Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 30 aksidente në trafikun rrugor. Nga këto aksidente një person ka ndërruar jetë, 12 prej tyre kanë përfunduar me të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

Për të gjithë ata që kanë thyer rregullat e komunikacionit policia ka shqiptuar 11 445. Ndërsa për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 17 persona, 14 nga ta janë në mbajtje e një në vuajtje të dënimit. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here