Home LAJME Drejtori i policisë viziton Veriun

Drejtori i policisë viziton Veriun

259
0
SHARE

Drejtori  i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj ka vizituar Drejtorinë Rajonale të Mitrovicës Veri, për të parë nga afër angazhimet e zyrtarëve policor në implementim të planit operacional lidhur me zgjedhjet.

Kreu i policisë njëkohësisht vizitoi edhe zyrtarët policor të cilët ishin të caktuar në kryerje të detyrës në disa qendra të votimit në Veri, me ç ‘rast aty ka takuar edhe ambasadoren franceze Marie-Christine Butel si dhe ambasadorin gjerman, Christian Heldt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here