Home LAJME Dy aksidente në Gjilan, të lënduarit marrin tretman mjekësor

Dy aksidente në Gjilan, të lënduarit marrin tretman mjekësor

355
0
SHARE

Gjilan – I dyshuari mashkull shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën e tij me targa lokale, nga mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës, godet këmbësoren-viktimën femër shqiptare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar.

Po ashtu në Gjilan ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka marrë motoçiklisti mashkull shqiptar i cili ka pranuar tretman mjekësor njoftoj policia e Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here