Home Sports Fabregasi flet për situatën e Hazardit

Fabregasi flet për situatën e Hazardit

1201
0
SHARE

Cesc Fabregasi e ka shprehur dëshirën e tij për ta parë Eden Hazardin duke qëndruar në Chelsea.

Hzaradi është i kërkuar nga Real Madridi dhe vetë lojtari e ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur me klubin spanjoll, transmeton Gazeta Gjilani.

“Nuk do të gënjejë, unë flas me të shpesh. Ai është lojtari më i mirë në klub dhe ne kemi nevojë për një Chelsea që i mban lojtarët më të mirë”, ka thënë Cesc.

“Ai e dinë që fansat e duan atë. Dhe po ashtu ne dëshirojmë që ai të qëndroj me ne”. /Gazeta Gjilani/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here