Home LAJME Filmi me Jennifer Lopez “Second Act” arrin në Cineplexx, me mbi 50...

Filmi me Jennifer Lopez “Second Act” arrin në Cineplexx, me mbi 50 shpërblime për Ladies Night!

444
0
SHARE

Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi-romancë, “Second Act”. Për këtë premierë, Cineplexx organizon “Ladies Night” me 60 shpërblime!

Në këtë event me 21 dhjetor, do të shfaqet filmi i shumë pritur nga aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez, “Second Act”.

Në rolin e Maya Vargas, JLo shkëlqen duke i dhuruar audiencës performancë të jashtëzakonshme si një asistente në një dyqan, e cila e ndryshon totalisht jetën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here