Home Magazina Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

561
0
SHARE

Tashmë ishte bërë e ditur se dyshja e estradës muzikore shqiptare do të vijnë me një bashkëpunim.

She tashmë Gen Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë sjell projektin e ri muzikor para fansave dhe publikut të gjerë.

“Adrenalinë”, titullohet kënga e re që e kanë shoqëruar me një video të veçantë të punuar nga BlackFish Entertaiment.

Theksojmë se producent i këngës është Genci, i cili njëkohësisht është kujdesur edhe për tekstin.

Ndryshe, Genci dhe Aurela kanë paralajmëruar se do të jenë edhe më afër publikut me koncerte të ndryshme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here