Home LAJME Gjilan: Arrestohet për posedim marihuane

Gjilan: Arrestohet për posedim marihuane

2072
0
SHARE

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një arrestim të një personi për posedim të narkotikëve, përkatësisht të marihuanës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 44.4 gram substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, bëhet e ditur nga raporti ditor i Policisë së Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here