Home LAJME Gratë po vazhdojnë mobilizimin për kryengritjen e madhe të 6 tetorit

Gratë po vazhdojnë mobilizimin për kryengritjen e madhe të 6 tetorit

283
0
SHARE

Familjare, kolege e përkrahëse të kandidaturës së Arijeta Rexhepit për deputete të Parlamentit dhe kandidateve tjera, u mblodhën bashkë për të treguar mbështetjen e fuqishme për platformën qeverisëse të Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Mobilizimi i grave është më i madh se asnjëherë më parë për ndryshim, e këtë ndryshim besojnë se do ta realizojnë me votën që do t’i japin kandidatëve të Lëvizjes dhe kryeministrit Albin Kurti.

#erdhiDita #qeveriaKurti

/Hapsirë e sponsorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here