Home LAJME Haziri: Askush më shumë se gjilanasit nuk e bashkëndien tragjedinë nga tërmeti...

Haziri: Askush më shumë se gjilanasit nuk e bashkëndien tragjedinë nga tërmeti në Shqipëri

272
0
SHARE

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka uruar shërim sa më të shpejtë për të lënduarit dhe të gjithë të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Ai ka thënë se askush më shumë se gjilanasit, nuk bashkëndien tragjedinë nga tërmeti i sotëm në shtetin shqiptar.

”Askush më shumë se gjilanasit nuk e bashkëndien tragjedinë nga tërmeti i sotëm në Shqipëri. Lutemi për viktimat dhe familjet e tyre. Të lënduarve iu urojmë shërim të shpejtë. Gjilani dhe Kosova sot është me Shqipërinë!”, shkruan Lutfi Haziri në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here