Home LAJME Izmi Zeka mban takim me të rinjtë e Gjilanit, entuziazmohet me pritjen.

Izmi Zeka mban takim me të rinjtë e Gjilanit, entuziazmohet me pritjen.

285
0
SHARE

Rinia do të ketë rol parësor në qeverisjen e PDK-së. PDK dhe rinia gjithëherë kanë ecur së bashku. Rinia është garancë e fitores së PDK-së.

Kandidati për deputet z. Izmi Zeka e ka falënderuar rininë për këtë organizim madhështor!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112✅
#KryeministërKadriVeseli1✅
#IzmiZeka47✅

Hapsirë e sponsorizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here