Home Magazina Kim Kardashian akuzon Drake se kërcënoi familjen e saj

Kim Kardashian akuzon Drake se kërcënoi familjen e saj

468
0
SHARE

Vet Kim i është drejtuar drejtpërdrejt Drake dhe e ka paralajmëruar që të mos e kërcënojë famljen ose bashkëshortin e saj, duke thënë se Kanye e hapi rrugën për të në skenë.

“Kurrë mos e kërcëno burrin ose familjen time. Ai e ka hapur rrugën që të jesh ky që je sot”, u shpreh Kim mes tjerash.

Ajo vazhdoi të mbronte bashkëshortin e saj prej kritikëve të shumtë.

“Burri im është njeriu më i shkëlqyer në botë, njeriu më gjenial që njoh. Ai ka thyer shumë barriera, gjithçka që nga muzika e deri te dizajni skenik, moda, kultura dhe vazhdon që të ndryshojë botën”, theksoi Kim

Edhe Kanye ditë më parë doli për të akuzuar Drake se ai po “aktron kinse është i fortë” dhe se po “vrapon përreth thua se është Tupac

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here