Home LAJME Konjufca dhe Aliu dalin nga mbledhja e LV-së

Konjufca dhe Aliu dalin nga mbledhja e LV-së

391
0
SHARE

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie.

Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se çka u bisedua, por vetëm tregoi se mbledhja është duke vazhduar.

Konjufca ka thënë se i është dashur të dalë pasi pati obligime të tjera. Nga mbledhja është parë duke dalë edhe Liburn Aliu, anëtar i VV-së, por ai nuk foli para mediave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here