Home LAJME KQZ-ja merr vendim të rinumërohen edhe tri vendvotime

KQZ-ja merr vendim të rinumërohen edhe tri vendvotime

262
0
SHARE

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka mbajtur sot mbledhjen e radhës në të cilën është diskutuar rreth procesit zgjedhor.

Në këtë mbledhje, KQZ-ja ka marrë vendim që të rinumërohen edhe tri vendvotime, dy në Podujevë dhe një në Prizren. Ndërkaq, një tjetër në Runik të Skenderajt, mbetet në shqyrtim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here