Home LAJME Lladrovci sot paraqitet në Speciale

Lladrovci sot paraqitet në Speciale

271
0
SHARE

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot do të paraqitet pranë Gjykatës Speciale. Ditë më parë ai ishte ftuar në Hagë në cilësinë e dëshmitarit. Vetë Lladrovci ka njoftuar se dëshminë në Speciale do ta japë më 19 nëntor.

“Kurrë në jetë as kam pasur hamendje as dilemë për drejtësinë e luftës tonë çlirimtare, rrugën e ndjekur deri në çlirim dhe për pastërtinë e saj shembullore. Përjetësisht krenar me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës”, kishte deklaruar Lladrovci. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here