Home LAJME Malisheva e Epërme e gatshme si çdoherë për fitore dhe vetëm fitore.

Malisheva e Epërme e gatshme si çdoherë për fitore dhe vetëm fitore.

242
0
SHARE

Banorët e Malishevës së Epërme kanë vendosur të triumfojnë me datën 6 tetor.

Festën e datës 6 tetor do ta shndërrojmë në punë dhe zhvillim pas 6 tetorit.Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112✅
#KryeministriKadriVeseli1✅

#ArbenBislimi44✅
#IzmiZeka47✅
#LeonoraMorinaBunjaku63✅
#ErlehtaOsmani72✅
#IsaAgushi85✅
#RiadRashiti102✅

Hapsirë e sponsorizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here