Home Magazina Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e shkrimtarit Ernest Hemingway

Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e shkrimtarit Ernest Hemingway

519
0
SHARE

Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shijojnë disa ditë të mira pushimi në Kubë.

Ditë më parë, ata publikuan për fansat një set fotografik të realizuar në Kubë, ku shfaqeshin në versionin “barbi dhe princi” mbi një veturë rozë

"Si barbi me princin e saj", Marina Vjollca dhe Geti vijnë me set të veçantë fotografik“Si barbi me princin e saj”, Marina Vjollca dhe Geti vijnë me set të veçantë fotografik

Së fundmi, çifti kanë vizituar një muze të veçantë gjatë vizitës në Key West të Floridas.

Bëhet fjalë për shtëpinë e shkrimtarit të madh, Ernest Hemingway, i cili është një nga autorët më të mëdhenj të letërsisë botërore.

Ka qenë Marina ajo e cila ka publikuar në llogarinë personale në Instagram disa imazhe, ku ka treguar pak nga vizita e saj në këtë muze.

“Tek shtëpia e shkrimtarit Ernest Hemingway, në të cilën banoi për rreth 20 vite”, ka shkruar ajo në Instagram.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumtë, shumica prej të cilëve i kanë uruar një pushim të këndshëm çiftit. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here