Home LAJME Meta falënderon Kosovën për ndihmën

Meta falënderon Kosovën për ndihmën

217
0
SHARE

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka falënderuar Kosovën për ndihmë.

Duke publikuar një fotografi në “Facebook”, të realizuar nga “Image of Kosovë” të njësive të Forcës së Sigurisë së Kosovës duke shkuar në Shqipëri, Meta ka falënderuar Kosovën për ndihmën që ka nisur. 

Sot presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, njoftuar se Kosova është mobilizuar për t’i dhënë ndihmë.

/RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here