Home Sports Miranda: Dua të luaj më shumë te Interi

Miranda: Dua të luaj më shumë te Interi

447
0
SHARE

Mbrojtësi i Interit, Miranda, thotë se është e logjikshme që ai dëshiron të luajë më shumë, por do të përpiqet të përfitojë nga minuta në dispozicion.

Braziliani ka mbetur në bankë në shumë ndeshje pasi Stefan de Vrij  dhe Milan Skriniar zakonisht preferohet së bashku.

34-vjeçari u paraqit në humbjen ndaj Tottenham Hotspur, por si rezervë, por tha se dëshiron të luajë më shpesh.

Joao Miranda . (Photo by David Ramos/Getty Images)

“Është logjike që një lojtar i nivelit tim gjithmonë do të donte të luante”.

“Siç e thashë edhe unë, jam këtu për të ndihmuar”.

Milan Skriniar e Joao Miranda . (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

“Unë dua të bëj çmos dhe të përfitoj nga minuta në dispozicion”, ka thënë Miranda për ESPN.

Interit është duke zhvilluar një sezon të mirë është në vendin e tretë në Serie A dhe mund ta kalojë grupin në Ligën e Kampionëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here