Home LAJME Mustafa të premten mbledh Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së

Mustafa të premten mbledh Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së

307
0
SHARE
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës )LDK), Isa Mustafa, ka njoftuar se të premten do të mbahet mbledhja e dytë e Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie.

Është bërë me dije se në rend dite të kësaj mbledhje do të jenë dy pika: Rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK-në si dhe zgjedhja e Kryesisë së LDK-së.

“Ky takim mbahet në selinë e këtij subjekti politik më 23 gusht nga ora 17:30”, është thënë në njoftimin e LDK-së. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here