Home Fun Në shikim të parë duket si plazh, por pastaj…

Në shikim të parë duket si plazh, por pastaj…

1331
0
SHARE

Një video qesharake e postuar në Facebook, tregon se plazhi nuk është gjithmonë ashtu siç duket.

Në fillim do të mendoni se videoja është incizuar diku në plazh, pasi personi që incizoi videon shfaq vetëm ujin dhe këmbët.

Por, pastaj ngrit kamerën lart dhe na bën të kuptojmë se është thjeshtë një rrugë e përmbytur nga uji, transmeton Gazeta Gjilani.

Shikojeni:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here