Home LAJME Nisma dhe AKR-ja në koalicion të përbashkët

Nisma dhe AKR-ja në koalicion të përbashkët

339
0
SHARE
AKR-ja e Behgjet Pacollit ka arritur marrëveshje për koalicion parazgjedhor me Nisman Socialdemorkate që drejtohet nga Fatmir Limaj.

Në orën 11:00 Limaj e Pacolli do të mbajnë konferencë për media në hotel Swiss Diamond. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here