Home Fun Pa se hajni po ia vidhte makinën, shikoni si e kapë

Pa se hajni po ia vidhte makinën, shikoni si e kapë

1304
0
SHARE

Një burrë ia doli ta kapte një adoleshent duke e shtrirë në tokë, pasi provoi t’ia vidhte makinën Range Rover – duke qenë krejtësisht i zhveshur.

Stephen Cullen, 29 vjeç, po quhet në internet “ninja i zhveshur” pas guximit të tij për ta shpëtuar veturën e tij të dashur të martën mbrëma.

Cullen dhe e dashura e tij ishin duke shikuar TV në shtëpinë e tyre në Newcastle, Angli, kur dëgjuan alarmin e veturës, transmeton Gazeta Gjilani.

Pa humbur as edhe një sekondë për t’u veshur, Cullen doli ashtu i zhveshur dhe vrapoi për ta zënë hajnin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here