Home LAJME PDK: Fryma e fitores po ndjehet kudo, Erlehta Osmani ofron leksion për...

PDK: Fryma e fitores po ndjehet kudo, Erlehta Osmani ofron leksion për të tjetër se si organizohet një tubim madhështor!

265
0
SHARE

Fryma e fitores po ndjehet kudo, Erlehta Osmani ofron leksion për të tjetër se si organizohet një tubim madhështor!

Masovikisht është përkrahur kandidatura për deputete e zonjushës Erlehta Osmani.  Fryma pozitive, mobilizimi dhe entuziazmi shumë i lartë e kompletuan sot përfundimisht mozaikun e fitores.

Drita e gjelbër nga qindra qytetarë të Gjilanit iu dha sot kandidates më të re në listën e PDK-së.

Në PDK ka vetëm fitore.

Me fitoren e PDK-së ka fituar dhe do të fitojë vetëm Kosova!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here