Home LAJME Për 24 orë 49 aktakuza

Për 24 orë 49 aktakuza

236
0
SHARE

Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka ngritur 49 aktakuza kundër 54 personave, për vepra të ndryshme penale.

Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë 11 persona, si dhe janë bërë tri kërkesa për caktimin e paraburgimit të tre personave, të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here