Home LAJME Për 24 orë 64 aktakuza

Për 24 orë 64 aktakuza

217
0
SHARE

Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 64 aktakuza kundër 74 personave për vepra tëndryshme penale.

Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë pesëmbëdhjetë persona, si dhe është bërë një kërkesë për caktimin e paraburgimit të një personi, për vepra të ndryshme penale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here