Home LAJME Për 24 orë 91 aktakuza

Për 24 orë 91 aktakuza

375
0
SHARE

Prokurori i Shtetit ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 91 aktakuza kundër 130 personave, për vepra të ndryshme penale.

Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar 11 persona, si dhe janë bërë 5 kërkesa për caktimin e paraburgimit të 8 personave, për vepra të ndryshme penale.

/RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here