Home Fun Polakët prodhojnë birrë me shije të vagjinës

Polakët prodhojnë birrë me shije të vagjinës

1628
0
SHARE

Në tregun e mbushur me birrë artizanale, ju duhet të keni ide të re për të qëndruar përpara konkurrencës.

Por një birrari polake mund të ketë shkuar shumë larg, pasi ofron birrë të prodhuar me baktere nga vaginat e dy modeleve femra.

Falë një fushate të suksesshme fabrika e birrës, me bazë në qytetin jugor polak të Katovicës, tani ofron dy birra 8% që iu premtojnë se do të kapni “gruan e ëndrrave tuaja” që është “mbyllur në një shishe birrë”.

Pronari i birrës Wojciech Mann ka siguruar agjencinë e lajmeve RT se bakteret nga vaginat e dy grave të veçanta, Paulina dhe Monika, përdoren ekskluzivisht në prodhimin e birrës.

“Ne i morëm në një makinë, shkuam në një laborator shumë të mirë në qytetin e Poznan, i cili i veçoi këto baktere, i shqyrtoi dhe i shumëzoi ato në mënyrë që të ishin vetëm këto baktere”, tha ai, përcjell Shqip.

Por, ndërkohë që fillimi i polakëve mund të ketë marrë tingullin e vjetër të marketingut “seksit shet” në mënyrë të drejtpërdrejtë, ata nuk janë e para fabrikë birre që përdor ide të neveritshme në mënyrë që të mbizotërojnë në tregun e kësaj pije alkoolike.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here