Home Fun Prekëse: Qeni i thotë lamtumirë pronarit të tij në shtratin e vdekjes

Prekëse: Qeni i thotë lamtumirë pronarit të tij në shtratin e vdekjes

1929
0
SHARE

Ky qen po i jepte lamtumirën e fundit pronarit të tij.

Pronari Ryan pësoi një hemorragji ventrikulare në tru dhe mjekët i thanë familjes së tij se ai nuk do të zgjohej më kurrë.

Ryan ishte shumë i lidhur me qenin e tij dhe familja dëshironte që qeni ta dinte pse pronari nuk u kthye më kurrë në shtëpi.

Ata e dërguan qenin në spital për ta parë pronarin dhe për t’i dhënë lamtumirën e fundit, transmeton Gazeta Gjilani.

Dhe momenti është prekës. Shikojeni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here